
Годинник настільний EE3307B-Z Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 131931
418 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника EE3307B-Z Grunhelm
Настільний годинник EE3307B-Z Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- термометер
- календар
- будильник та відкладення
- LED дисплей
- проекція часу
Живлення 3х1.5V AAA не в комплекті
Характеристики
Вага
0.146 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.146 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.176 кг |
| Габаритні розміри | 122х53Х88 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 348х280х417 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Матеріал | Пластик/бамбук |
| Живлення | 3х1.5V AAA |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник термометр календар будильник і відкладення LED-дисплей проєкція часу |
- Ціна: 418 ₴








