
Годинник настільний EE8088В Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 131933
1 437 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника EE8088В Grunhelm
Настільний годинник EE8088В Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- Прогноз погоди
- Формат відображення часу 12, або 24 годинний
- термометер
- календар
- будильник та відкладення
- внутрішня або зовнішння температура
Живлення 3х1.5V AAA не в комплекті
Характеристики
Вага
0.202 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.202 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.232 кг |
| Габаритні розміри | 151х39Х97 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 436х245х230 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 2х1.5V AAA |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник Прогноз погоди Формат зображення часу 12 або 24 годинний термометр календар будильник і відкладення |
- Ціна: 1 437 ₴








