
Годинник настільний EE8074В Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 131935
335 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільного годинника EE8074В Grunhelm
Настільний годинник EE8074В Grunhelm впишеться в будь-який домашній або офісний інтер'єр. Гарний та багатофункціональний годинник порадує Вас і Ваших близьких не тільки дизайном але й якістю
Функции:
- Годинник
- термометер
- календар
- будильник та відкладення
Живлення 2х1.5V AAA не в комплекті
Характеристики
Вага
0.202 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.202 кг кг |
| Вага з пачкою | 0.245 кг |
| Габаритні розміри | 195х72Х112 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 422х420х522 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Живлення | 2х1.5V AAA |
| Тип | Настільні |
| Функції | Годинник термометр-календар будильник і відкладення |
- Ціна: 335 ₴










