
Лампа акумуляторна LED EL1505D-12W7 WORK'S
- Немає в наявності
- Код: 126591
311 ₴
Лампа акумуляторна LED EL1505D-12W7 WORK'S
LED лампа з акумулятором максимально наближає до звичайного повсякденного освітлення. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Пристрій має акумулятор, який дозволяє накопичувати енергію під час роботи від мережі, привідключенні електрики дає можливість автономного освітлення. Дана модель оздоблена спеціальним гачком-підвісом із вимикачем. Також лампу можна увімкнути дотиком до цоколя.
Повного заряду акумулятора вистачає, приблизно 1.5 години безперебійної роботи.
Заряджається від мережі 220 В за допомогою самої лампи під час її роботи. Час зарядження 6-8 годин.
Особливості:
- Потужний акумулятор 1200 мАч
- Час роботи 1.5 год
- Зарядка від мережі 220 В
Мікорофіша світлодіодної лампи:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Литий 3.7 В |
| Вага | 0.102 кг кг |
| Габаритні розміри | 145х73 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 78х147х78 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год мА/год |
| Індекс передавання кольору | Ra>80 |
| Клас енергоефективності | А |
| Кількість циклів увімкнення до передчасного виходу з ладу | 2500 |
| Кількість циклів заряджання акумулятора | 500 |
| Комплектація | Лампа, гачок-підвісок |
| Матеріал | ПБТ/ПК |
| Потужність | 800Lm/45 Вт |
| Напруга заряджання | AC-230 B/50-60 Гц |
| Номінальна потужність | 12 Вт W |
| Світловий потік | Змінний струм АС/ постійний струм DC 800 LM/300LM |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 4500К |
| Тип | Лампа акумуляторна |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форм-фактор | А80 |
| Штрих код | 6990001265918 |
- Ціна: 311 ₴





