
Works LB0530-E27-C37 Лампа LED (5 Вт)
- Немає в наявності
- Код: 59245
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Works LB0530-E27-C37 Лампа LED (5 Вт) Особливості: Низький рівень споживання енергії - економія до 90% Тривалий термін служби - до 30 000 годин, що в середньому в 50 разів більше в порівнянні з ламп розжарювання Розігрів менш ніж за 1 сек Не містять пари ртуті Гарантійний термін служби - 3 роки
Характеристики
Виробник
Works
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 5 Вт |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
| Світловий потік | 460 Lm |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | C37 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Колір | Матовий |
| Штрих код | 4820187260204 |
- Ціна: 37 ₴

