
Лампа LED Work's LB0730-E14-G45
- Немає в наявності
- Код: 116274
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 99 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис лампи LED Work's LB0730-E14-G45
Лампа LED Work's LB0730-E14-G45 економить до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечна для дітей і дорослих. Заощадить від 900 кВт/год.
Не використовувати з дімерами.
Характеристики
Виробник
Works
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 82х45 мм |
| Клас енергоефективності | А + |
| Потужність | 7 Вт |
| Робоча напруга | 220 В / 50 Гц |
| Світловий потік | 580 Lm |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | Long-life лампа |
| Тип драйвера | IC |
| Тип лампи | G45 |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 180° ° |
| Колір | Матовий |
| Штрих код | 4820187260303 |
- Ціна: 59 ₴

