
LED-лампа настільна Work's 8WWD1098
- Немає в наявності
- Код: 125733
811 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-лампа настільна Work's 8WWD1098 економить до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
- рівномірний і м'який світловий ефект (анти-засліплення)
- зняття втоми очей
- висока яскравість
- висока передача кольору
- ефективне розсіювання світла
- низьке енергоспоживання
- регульований кут
- нічник RGB
Характеристики
Висота
380 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 380 мм мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина | 183 мм |
| Індекс передавання кольору | Ra > 70 |
| Кількість джерел світла | 32/16 |
| Потужність | 9 Вт |
| Робоча напруга | 110-240В |
| Режими роботи | 3 |
| Ресурс роботи | 30 000 год |
| Світловий потік | 500 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 2700-6500K |
| Тип | Настільна лампа |
| Ширина | 138 мм |
| Штрих код | 6902011322956 |
- Ціна: 811 ₴


