
LED світильник круглий врізний Work's WAL2036-15w
- В наявності
- Код: 125727
402 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник круглий врізний Work's WAL2036-15w заощаджує до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
Характеристики
Висота
45 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм мм |
| Діаметр | 166 мм мм |
| Додатково | IC драйвер |
| Індекс передавання кольору | Ra > 80 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик + алюміній |
| Монтаж | Врізний |
| Потужність | 15 Вт |
| Робоча напруга | 185-265В |
| Ресурс роботи | 50000 год |
| Світловий потік | 1050 LM |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Світильник |
| Штрих код | 6902035518953 |
- Ціна: 402 ₴


