
LED-лампа настільна з фунц годиника - EH1802W Work's
- Немає в наявності
- Код: 134395
1 166 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-лампа настільна з фунц годиника - EH1802W Work's
LED-лампа настільна Work's 8WWD1098 економить до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
Час розігрівання до 60% повної світлової віддачі менше 1 секунди - "миттєве світло"
Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби ≥96%
Час запуску в форматі ≤0.5s
Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу: ≥15000
Термін служби: 24 місяці
- висока яскравість
- висока передача кольору
- ефективне розсіювання світла
- низьке енергоспоживання
- регульований кут
- нічник RGB
Характеристики
Вага
0.76 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76 кг кг |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 160х80х350 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Індекс передавання кольору | ≥80 |
| Кількість LED модулів | 15pcs+30pcs |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Потужність | 5 В |
| Розмір | 137х137х550 мм |
| Режими роботи | 3 |
| Ресурс роботи | 30 000 год |
| Світловий потік | 600 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 3000K/4000K/5000K |
| Тип | Настільна лампа |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Штрих код | 6990001343951 |
- Ціна: 1 166 ₴










