
LED-лампа настільна з фунц годиника EH1802AW Work's
- Немає в наявності
- Код: 134399
1 261 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-лампа настільна з фунц годиника CM001HAB Work's
LED-лампа настільна Work's CM001HAB економить до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
Час розігрівання до 60% повної світлової віддачі менше 1 секунди - "миттєве світло"
Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби ≥96%
Час запуску в форматі ≤0.5s
Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу: ≥15000
Вихідна напруга / струм (USB / БЖ) DC12V 0.75A
Аналог потужності: 39W
Термін служби: 24 місяці
З функцією годиника
Характеристики
Вага
0.71 кг
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.71 кг кг |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 110х95х265 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Індекс передавання кольору | ≥80 |
| Кількість LED модулів | 24pcs |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Потужність | 4.4 В |
| Розмір | 96х76х490 мм |
| Режими роботи | 1 |
| Ресурс роботи | 30 000 год |
| Світловий потік | 370 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 5000K |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип LED | 2835 |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Штрих код | 6990001343999 |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 261 ₴










