
LED світильник - CE2202C-36W-MK Work's
- В наявності
- Код: 136519
1 233 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник - CE2202C-36W-MK стельовий круглий матовий, 3000-6500К, 36W Work's
Заощаджує до 90% електроенергії. Не містить ртуті, безпечний для дітей та дорослих. Використовувати у приміщеннях.
Аналог лампи розжарювання - 180 Вт
Характеристики
Вага
1.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг кг |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
| Габаритний розмір | 400х80 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 405х85х408 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | IC драйвер, Час запуску 0.5 секунд |
| Індекс передавання кольору | Ra > 80 |
| Кількість діодів | 36 шт. 9 В 1 Вт 1 Вт SMD2835 LED |
| Кількість циклів увімкнення до передчасного виходу з ладу | 15000 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Матеріал корпусу | ПВХ + метал |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга/частота | 230 В/50 Гц |
| Ресурс роботи | 20000 рік |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 300 К/400 К/6500 К |
| Тип | Світильник |
| Кут розсіювання | 180° ° |
- Ціна: 1 233 ₴

