
Настільна лампа акумуляторна Work's DEA6107-1
- Немає в наявності
- Код: 133143
277 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис настільної акумуляторної лампи Work's DEA6107-1
Настільна лампа Work's DEA6107-1 має декілька рівнів яскравостей.
- 2700 К – тепле біле світло;
- 4500 К - нейтральне біле світло;
- 6000 К – холодне біле світло.
Аналог потужності лампи розжарювання 12 Вт
Характеристики
Індекс кольоропередачі
Ra>70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 1200 мА·год мАг |
| Індекс передавання кольору | Ra>70 |
| Кількість LED модулів | 24 |
| Кількість циклів заряджання акумулятора | 300 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Оптика | Матовий пластик |
| Розміри | 430х130х120 мм |
| Світловий потік | 100 Лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Лампа акумуляторна настільна |
| Тип LED | 2835 |
| Тип драйвера | IC |
| Керування | Сенсор |
| Рівней яскравостей | 3 |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 277 ₴




