
FORTE FP10 Мотопомпа
- Немає в наявності
- Код: 33981
6 445 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис FORTE FP10 Мотопомпа Мотопомпа FORTE FP10 призначена, в першу чергу, для дачників і садівників для поливу присадибних ділянок, завдяки свій компактності, малій вазі і простоті у використанні. Особливості: Потужний двигун дозволяє створювати напір до 30 м Висока продуктивність Регулятор потужності двигуна, дозволяє контролювати продуктивність мотопомпи вихідний патрубок 25 мм, можливе використання стандартних поливальних шлангів
Характеристики
Вага
7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг кг |
| Вода | Чиста |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 375х290х375 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр отвору патрубка | 25 мм |
| Потужність | 1470 Вт/2 л.с |
| Напор | 30 м |
| Об'єм двигуна | 40.7 куб.см куб.см |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Продуктивність | 8.1 куб.м/год (135 л/хв) |
| Країна походження | Китай |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6903005000546 |
- Ціна: 6 445 ₴


