
Гравер EG-15/189 APRO
- Готово до відправки
- Код: 899292
1 697 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 086843; Довжина: 270; Ширина: 75; Висота: 330; Упаковка: 8; АБЦ: C; КратностьЦены: 1; Вага: 1; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 2,1 кг; Максимальні оберти: 10000-32000 об./хв.; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 230 В; Найменування для ІМ Укр: Гравер EG-15/189 APRO; Макс. потужність: до 150 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на:аксесуари та пластиковий кейс зазначені в інструкції; Вібраційне навантаження: 3.8 м/с2; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Кейс; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Шліфмашина: 1 шт.; Можливість підключення до пилососу: Немає; Тест репорт: Да; Аксесуари: 189 шт.; Розмір цанги: 1.6mm ,2.3mm, 3.0mm , 3.2mm;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Аксесуари | 189 шт. |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Висота (мм) | 330 |
| Вібраційне навантаження | 3.8 м/с2 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 270 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Макс. потужність | до 150 Вт |
| Максимальні оберти | 10000-32000 об./хв. |
| Можливість підключення до пилососу | Немає |
| Напруга мережі | 230 В |
| Тест-порт | Да |
| Упаковка | Кейс |
| Ширина (мм) | 75 |
| Шліфмашина | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041068937 |
- Ціна: 1 697 ₴

