
Фарборозпилювач електричний SG-4010 1.8мм, 2.6мм, 350мл/хв, 800мл APRO
- Готово до відправки
- Код: 850063
1 391 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 087236; Довжина: 275; Ширина: 130; Висота: 280; Упаковка: 1; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 1.3; Гарантійний термін: 36 місяців; Потужність: 400 Вт; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 230 В / 50 Гц; Продуктивність: 350 мл/хв; Найменування для ІМ Укр: Фарборозпилювач електричний SG-4010 1.8мм, 2.6мм, 350мл/хв, 800мл APRO; Об'єм бака: 800 мл; Діаметр форсунки: 1.8 мм, 2.6 мм; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1hlb_Vs-PcvddTq2yKpdBR-lReFBAokal/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1B0nyF5elIiZFx67EQXvrKv1ZCOlH3tZG/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1BMqTboRG8z9KDZYpIHC2GMgyZ38Lz6Xy/view; Тест репорт: Да;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 46082 |
| Висота (мм) | 275 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Довжина (мм) | 250 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Діаметр форсунки | 1.8 мм, 2.6 мм мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Напруга мережі | 230 В / 50 Гц |
| Новинка | Да |
| Об'єм бака | 800 мл |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1hlb_Vs-PcvddTq2yKpdBR-lReFBAokal/view |
| Потужність | 400 Вт |
| Продуктивність | 350 мл/хв |
| Тест-порт | Да |
| Ширина (мм) | 130 |
| ШтрихКод | 4824041069224 |
- Ціна: 1 391 ₴

