
Дитячий велосипед X-Treme MAXIS 25.18-09 Червоний
- В наявності
- Код: 145865
7 158 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Дитячий велосипед X-Treme MAXIS 25.18-09 к18 сталь Червоний
Дитячий велосипед MAXIS – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном та комфортом в експлуатації. Колеса 18" розміру. Модель підходить для навчання та практики дітей їзді, тому, що оснащена додатковими маленькими знімними колесами. На цьому велосипеді дитина весело та безпечно зможе здійснювати свої перші поїздки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 9.5 кг |
| Виробник | X-Treme |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 120х18х65 см |
| Гальмо | Механічні дискові |
| Клас | Дитячий |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розмір коліс | 18" |
- Ціна: 7 158 ₴


