
Дитячий велосипед X-Treme SPIDER 25.12-04 чорно-жовтий
- Немає в наявності
- Код: 144218
3 030 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Дитячий велосипед X-Treme SPIDER 25.12-04 сталь, чорно-жовтий
Дитячий велосипед SPIDER – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном та комфортом в експлуатації. Колеса 12" розміру. Модель підходить для навчання та практики дітей їзді, тому, що оснащена додатковими маленькими знімними колесами. На цьому велосипеді дитина весело та безпечно зможе здійснювати свої перші поїздки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Виробник | X-Treme |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 73х18.5х40 см |
| Гальмо | Механічні дискові |
| Клас | Дитячий |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розмір коліс | 12" |
- Ціна: 3 030 ₴


