
Дитячий велосипед X-Treme SPIDER 25.16-06 чорно-червоний
- Немає в наявності
- Код: -144224
3 284 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Дитячий велосипед X-Treme SPIDER 25.16-06 к16 сталь чорно-червоний
Дитячий велосипед SPIDER – зручна та красива новинка від X-Treme. Рама велосипеда виконана з якісної сталі, відрізняється стильним дизайном та комфортом в експлуатації. Колеса 16" розміру. Модель підходить для навчання та практики дітей їзді, тому, що оснащена додатковими маленькими знімними колесами. На цьому велосипеді дитина весело та безпечно зможе здійснювати свої перші поїздки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Виробник | X-Treme |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 88х18.5х44 см |
| Гальмо | Механічні дискові |
| Клас | Дитячий |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розмір коліс | 16" |
- Ціна: 3 284 ₴


