
Велосипед Forte Braves МТВ 21"/29" (117863) червоний
- Немає в наявності
- Код: 117863
7 695 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Велосипед Forte Braves МТВ 21"/29" (117863) червоний
Велосипед Forte Braves МТВ 21"/29" призначений для активного катання, підійде для використання як в умовах міста, так і по гірській місцевості. Велосипед має зручну легку раму та стильний, сучасний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Червоний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | діаметр 28.6 * 31.8 алюміній |
| Гальмо | TL-01 МЕХАНІЧНІ ДИСКОВІ 160 мм |
| Грипси | діаметр 22*125 мм |
| Задня втулка | JIHONG стальова JH-06F 14G*36H |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ500 |
| Каретка | 24-34-42 стальова |
| Касета | FW-711 7s |
| Кермо | діаметр 22.2*31.8 сталевий |
| Клас | Гірський |
| Ланцюг | Р50 м |
| Манетки | TC-500-3/TC-500-7 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | 26" * 27.5" / 29 * 1.75" * 14G * 36H алюмінієві двостінні |
| Педалі | 9/16" пластик |
| Передня вилка | стальова 25.4*22.2*210L |
| Передня втулка | JIHONG стальова JH-06F 14G*36H |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Покришки | PULIMA 26" / 27.5" / 29" * 2.125 |
| Рама | 21" |
| Розмір коліс | 29" |
| Рульова колонка | JH 1-1/8 |
| Сідло | JW-1392 7 мм |
| Тип рами | Класична закрита |
| Штрих код | 6906511178631 |
- Ціна: 7 695 ₴








