
Велосипед Forte Dafna р20" к28" бежевий
- Немає в наявності
- Код: 138592
7 315 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис велосипеда Forte Dafna р20" к28" бежевий
Велосипед Forte Dafna з металевою рамою має діаметр коліс 28" і виконаний в бежевому кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | SAFEWAY 28 Inch city bike fork,25.4*28.6*30*225L |
| Гальмо | B131S Steel V brake |
| Діаметр коліс | 28" |
| Задні шини | 28*1.75,BK |
| Клас | Міський |
| Ланцюг | 1/2*1/8*102L м |
| Матеріал рами | Сталь |
| Педалі | 9/16",W/ball |
| Передні шини | 28*1.75, BK |
| Рама | 20" |
| Ручка | Steel 620W*22.2*25.4*1.2,H:120MM,princess handlebars |
- Ціна: 7 315 ₴

