
Велосипед FORTE EXTREME 27.5"/19", чорно-жовтий
- Немає в наявності
- Код: 117146
10 735 ₴
Опис велосипеда FORTE EXTREME 27.5"/19"
Велосипед FORTE EXTREME 27.5"/19" — високоякісний і невибагливий в обслуговуванні велосипед від торгової марки Форте. Рама виконана з алюмінієвого сплаву, що робить велосипед більш легким і маневреним. Колеса діаметром 27.5 дюймів, зібрані на міцних алюмінієвих ободах. Передня амортизаційна вилка дозволяє згладжувати нерівності на дорозі. Перемикачі і монетки від відомого бренду Шимано, що гарантує точне і швидке перемикання передач. За високий рівень безпеки при гальмуванні відповідають механічні дискові гальма. М'яке і зручне сидіння з можливістю регулювання гарантує комфорт під час їзди. Велосипед гірський (MBT) Forte Extreme - відмінний вибір економного і екологічно чисто виду транспорту, який залишить тільки позитивні емоції від використання.
Особливості:
- міцна алюмінієва рама;
- легкі і маневрені колеса;
- передня вилка з амортизацією;
- швидке і точне перемикання швидкостей;
- дискові гальма;
- м'яке і зручне сидіння;
- надійні комплектуючі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | Ø28.6*31.8 алюмінйі |
| Гальмо | REPUTE DSC-310 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | Ø22*125 мм |
| Діаметр коліс | 27.5" |
| Задня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25R14G*36H |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Картридж | NECO B910S |
| Касета | SHIMANO AMFTZ500 |
| Кермо | Ø22.2*31.8 сталевий |
| Клас | Гірський |
| Ланцюг | KMC C8 м |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | 26"*1.75"*14G*36H, алюмінієвий, двостінний |
| Педалі | HAOLONG Сталеві 9/16" |
| Передня вилка | Сталева 28.6 мм*25.4, з LockOut |
| Передня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25FQ 14G*36H |
| Покришки | CST 27.5"*2.1 |
| Рама | 19" |
| Рульова колонка | NECO/JH 1-1/8 |
| Сідло | HG5900 7 мм, штир JIABAO 27.2*300 мм алюміній |
- Ціна: 10 735 ₴

