
Велосипед FORTE FIGHTER 15"/26" Сірий
- Немає в наявності
- Код: 133999
10 022 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис велосипеда FORTE FIGHTER 15"/26" Сірий
Велосипед FORTE FIGHTER 15"/26" Сірий— це зручна та практична новинка від Forte. Рама велосипеда виконана з легкого та якісного алюмінію, кермо із міцної сталі. Модель призначена для швидкої та комфортної їзди та принесе Вам лише позитивні емоції. Велосипед відрізняється комфортним керуванням, потужністю та стильним дизайном. Модель оснащена 21 швидкістю, передньою та задньою втулкою Legeer, механічним дисковим гальмом та покришками COMPASS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Сірий |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | Ø28.6*31.8 алюміній |
| Гальмо | FEILAIER F6 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | Ø22*120 мм |
| Діаметр коліс | 26" |
| Задня втулка | LEGEER Сталева 14G*3/8*32H/135W*180L |
| Задній перемикач | SHIMANO FD-TY500 |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Картридж | NECO B910P |
| Касета | SHIMANO AMFTZ500 |
| Кермо | Ø22.2*31.8 L600 мм сталевий |
| Клас | Гірський |
| Ланцюг | KMC C8 м |
| Манетки | SHIMANO ST-EF500 3х7 шв. |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | 26"*1.75"*14G*32H, алюмінієвий, двостінний |
| Педалі | HAOLONG 9/16" пластик |
| Передня вилка | Сталева 28.6 мм*25.4, з LockOut |
| Передня втулка | LEGEER Сталева 14G*3/8*32H/100W*140L |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY300 |
| Покришки | COMPASS 24"*2.1 |
| Рама | 15" |
| Рульова колонка | HaoCong/JH 1-1/8 |
| Сідло | JUNWA 7 мм, штир JIABAO 27.2*300 мм сталевий |
- Ціна: 10 022 ₴

