
Велосипед FORTE FIGHTER 26"/13", синій
- Немає в наявності
- Код: 127408
9 927 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис велосипеда FORTE FIGHTER 26"/13"
Велосипед FORTE FIGHTER 26"/13" призначений для активного катання, підійде для використання як в умовах міста, і по гірській місцевості. Велосипед має зручну легку раму та стильний, сучасний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | Ø28.6*31.8 алюміній |
| Гальмо | FEILAIER F6 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | Ø22*120 мм |
| Діаметр коліс | 26" |
| Задня втулка | LEGEER Сталева 14G*3/8*32H/135W*180L |
| Задній перемикач | SHIMANO FD-TY500 |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Картридж | NECO B910P |
| Касета | SHIMANO AMFTZ500 |
| Кермо | Ø22.2*31.8 L600 мм сталевий |
| Клас | Гірський |
| Ланцюг | KMC C8 м |
| Манетки | SHIMANO ST-EF500 3х7 шв. |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | 26"*1.75"*14G*32H, алюмінієвий, двостінний |
| Педалі | HAOLONG 9/16" пластик |
| Передня вилка | Сталева 28.6 мм*25.4, з LockOut |
| Передня втулка | LEGEER Сталева 14G*3/8*32H/100W*140L |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY300 |
| Покришки | COMPASS 24"*2.1 |
| Рама | 13" |
| Рульова колонка | HaoCong/JH 1-1/8 |
| Сідло | JUNWA 7 мм, штир JIABAO 27.2*300 мм сталевий |
- Ціна: 9 927 ₴

