
Велосипед Forte FORWARD 22"/28" чорний
- Немає в наявності
- Код: 117869
6 935 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Велосипед 22"/28" FORWARD Forte чорний
Велосипед FORWARD - зручна і практична новинка від Forte. Клас CTB. Рама велосипеда виконана з якісної сталі. Модель створена для швидкої та комфортної їзди та принесе Вам лише позитивні емоції. Велосипед відрізняється комфортним керуванням та стильним дизайном. Модель передньою та задньою сталевою втулкою, а також покришками JILUER .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | 25.4*200 мм |
| Гальмо | Ножний |
| Грипси | | 22*135 мм |
| Задня втулка | Сталева 14G*3/8*36H/100W*145L |
| Каретка | 42 стальові |
| Касета | XUHUA |
| Кермо | ⌀22,2*31,8 сталевий |
| Клас | Класичний |
| Ланцюг | KMC м |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | 28"*1.75"*14G*36H двостінний |
| Педалі | Сталеві 9/16" |
| Передня вилка | Сталева 28"| 25.4*28.6*165L |
| Передня втулка | Сталева 14G*3/8*36H/100W*140L |
| Покришки | JILUER 28"*1.17 |
| Рама | 22" |
| Розмір коліс | 28" |
| Рульова колонка | QLP-6F 25.4*34*30. H39 |
| Сідло | JW-3632 на пружинах |
| Шатуни | 42 сталь |
| Штрих код | 6906511178693 |
- Ціна: 6 935 ₴







