
Велосипед Forte SHADE 25.2613-04S к26" р13" сталь сірий
- В наявності
- Код: 144060
8 093 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис велосипеда Forte SHADE 25.2613-04S, к26" р13" сталь, сірий
Велосипед Forte SHADE з сталевою рамою має діаметр коліс 25” та виконаний у сірому кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | 25.4*28.6*30*201MM, steel leg WITH LOCK |
| Гальмо | JIUHONG , Mechanical disc brake,casstte disc, Rotor:160MM |
| Діаметр коліс | 26" |
| Задні шини | WANDA 26*2.125" |
| Кермо | Steel, 640*1.2T*22.2*31.8,H:30,TRANZ-X |
| Клас | Міський |
| Ланцюг | FFC 1/2*3/32*108L м |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | FENGYUN,26"*1.75"*14G*36H,A/V |
| Педалі | 9/16" With beaded |
| Передні шини | WANDA 26*2.125" |
| Рама | 13" |
| Тип рами | Класична закрита |
- Ціна: 8 093 ₴

