
Велосипед Forte VERONA 17"/26" білий
- Немає в наявності
- Код: 117872
7 315 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Велосипед Forte VERONA 17"/26" білий
Жіночий велосипед VERONA - зручна і практична новинка від Forte. Рама 17" велосипеда виконана з якісної сталі. Модель створена для швидкої, комфортної їзди та принесе Вам лише позитивні емоції. Велосипед відрізняється комфортним керуванням та стильним дизайном. Модель з колесами 26" розміру, а також покришками WANDA .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Білий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | ⌀22.2*220L алюміній |
| Гальмо | V brake |
| Грипси | | 22*120 мм |
| Задня втулка | Сталева 14G*3/8*36H/100W*145L |
| Каретка | 24/34/42T(ED)*170 |
| Касета | XUHUA |
| Кермо | ⌀22.2*25.4 сталевий |
| Клас | Жіночий |
| Ланцюг | TEC C410 м |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | 26"*1.75"*14G*36H |
| Педалі | MX-P606 9/16" алюміній |
| Передня вилка | Сталева 26"| 25.4*28.6*212L |
| Передня втулка | Сталева 14G*3/8*36H/100W*140L |
| Покришки | WANDA 26"*1.75 |
| Рама | 17" |
| Розмір коліс | 26" |
| Рульова колонка | JH 1-1/8 |
| Сідло | JW-3612 на пружинах |
| Штрих код | 6906511178723 |
- Ціна: 7 315 ₴










