
Велосипед Forte Vesta 26"/16" рожевий
- Немає в наявності
- Код: 117113
10 735 ₴
Опис жіночого велосипеда FORTE VESTA
Жіночий велосипед FORTE VESTA — високоякісний і невибагливий в обслуговуванні велосипед від торгової марки Форте. Рама виконана з алюмінієвого сплаву, що робить велосипед більш легким і маневреним. Колеса діаметром 26 дюймів, зібрані на міцних алюмінієвих ободах. Передня амортизаційна вилка дозволяє згладжувати нерівності на дорозі. Перемикачі і монетки від відомого бренду Шимано гарантують точне і швидке перемикання передач. За високий рівень безпеки при гальмуванні відповідають механічні дискові гальма. М'яке і зручне сидіння з можливістю регулювання гарантує комфорт під час їзди.
Велосипед гірський (MBT) Forte Vesta - відмінний вибір економного і екологічно чисто виду транспорту, який залишить тільки позитивні емоції від використання.
Особливості:
- міцна алюмінієва рама;
- легкі і маневрені колеса;
- передня вилка з амортизацією;
- швидке і точне перемикання швидкостей;
- дискові гальма;
- м'яке і зручне сидіння;
- надійні комплектуючі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Рожевий |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | ⌀28.6*31.8 алюміній |
| Гальмо | REPUTE DSC-310 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | | 22*125 мм |
| Задня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25R1 4G*36H |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY21 |
| Каретка | NECO B910S |
| Касета | SHIMANO AMFTZ5007428 14-28 |
| Кермо | ⌀22.2*31.8 сталевий |
| Клас | Гірський |
| Ланцюг | KMC C8 м |
| Манетки | SHIMANO ST-EF500 3x7 шв. |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | 26"*1.75"*14G*36H алюмінієвий двостінний |
| Педалі | Сталеві 9/16" |
| Передня вилка | Сталева 28.6 мм * 25.4, з LockOut |
| Передня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25FQ 14G*36H |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Покришки | CST 26"*2.1 |
| Рама | 16" |
| Розмір коліс | 26" |
| Рульова колонка | NECO/JH 1-1/8 |
| Сідло | Hg5900, штир 27.2*300 мм алюміній |
| Шатуни | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Штрих код | 6906511171144 |
- Ціна: 10 735 ₴










