
Велосипед FORTE WARRIOR 26"/13", біло-чорний
- Немає в наявності
- Код: 127406
6 888 ₴
Опис велосипеда FORTE WARRIOR 26"/13"
Велосипед FORTE WARRIOR 26"/13" — високоякісний і невибагливий в обслуговуванні велосипед від торгової марки Форте. Рама виконана зі сталі, що робить велосипед більш міцним. Колеса діаметром 26 дюймів зібрані на міцних алюмінієвих ободах. Передня амортизаційна вилка дозволяє згладжувати нерівності на дорозі. Перемикачі від відомого бренду Шимано, що гарантує точне і швидке перемикання передач. За високий рівень безпеки при гальмуванні відповідають механічні дискові гальма. М'яке і зручне сидіння з можливістю регулювання гарантує комфорт під час їзди. Велосипед (MBT) Forte Warrior - відмінний вибір економного і екологічно чисто виду транспорту, який залишить тільки позитивні емоції від використання.
Особливості:
- міцна стальна рама;
- легкі і маневрені колеса;
- передня вилка з амортизацією;
- швидке і точне перемикання швидкостей;
- дискові гальма;
- м'яке і зручне сидіння;
- надійні комплектуючі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | Ø28,6 * 31,8 алюміній |
| Гальмо | DB01 МЕХАНІЧНІ ДИСКОВІ 160 мм |
| Грипси | Ø22*120 мм |
| Діаметр коліс | 26" |
| Задня втулка | ZHENGFENG стальова 14G*3/8*32H/135W*175l |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY21 |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Касета | TZ 500 |
| Кермо | Ø22,2*31,8, сталевий |
| Клас | Гірський |
| Ланцюг | KMC м |
| Манетки | EF500 3x7 шв. |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | 24" * 1,75 * 14G * 32H алюмінієві двостінні |
| Педалі | MX-P606 9/16" сталеві |
| Передня вилка | стальова 27 мм * 25,4 |
| Передня втулка | ZHENGFENG сталь 14G*3/8*32H/100W * 140l |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY300 |
| Покришки | JIUYU 24" * 2,1 |
| Рама | 13" |
| Рульова колонка | JH 1-1/8 |
| Сідло | JW-1388 BK 7 мм, штир JIABAO 28.6*300 мм сталевий |
- Ціна: 6 888 ₴









