
Велосипед Forte Warrior МТВ 24"/13" чорно-червоний
- Немає в наявності
- Код: 117802
6 888 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Forte Warrior МТВ 24"/13" чорно-червоний
Велосипед Forte Warrior МТВ 24"/13" чорно-зелений призначений для активного катання, підійде для використання як в умовах міста, так і по гірській місцевості. Велосипед має зручну легку раму та стильний, сучасний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | діаметр 28,6 * 31,8 алюміній |
| Гальмо | DB01 МЕХАНІЧНІ ДИСКОВІ 160 мм |
| Грипси | діаметр 22*120 мм |
| Задня втулка | ZHENGFENG стальова 14G*3/8*32H/135W*175l |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY21 |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170мм сталеві |
| Касета | TZ 500 |
| Кермо | діаметр 22,2*31,8, сталевий |
| Клас | Гірський |
| Ланцюг | DONGFANG D70 м |
| Манетки | EF500 3x7 шв. |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | 24" * 1,75 * 14G * 32H алюмінієві двостінні |
| Педалі | МХ-Р606 9/16" пластик |
| Передня вилка | стальова 27 мм * 25,4 |
| Передня втулка | ZHENGFENG сталь 14G*3/8*32H/100W * 140l |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY300 |
| Покришки | JIUYU 24" * 2,1 |
| Рама | 13" |
| Розмір коліс | 24" |
| Рульова колонка | JH 1-1/8 |
| Сідло | JW-1388 BK 7 мм |
| Штрих код | 6906511178020 |
- Ціна: 6 888 ₴










