
Акумуляторна ланцюгова пила DUC122Z Makita
- Немає в наявності
- Код: 84318
11 718 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Акумуляторна ланцюгова пила DUC122Z Makita Акумуляторна ланцюгова пила DUC122Z Makita - якісна модель для ефективної роботи. Модель призначена для розпилювання деревини. Швидкість обертання ланцюга - 5 м / с. Натяг ланцюга в пилі відбувається без додаткових інструментів. Модель оснащена блокуванням від випадкового пуску і аварійним гальмом. Пила працює від акумулятора вольтажі 18 В.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Виробник | Makita |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключовий натяг ланцюга | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 422 x 195 x 215 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Довжина шини | 11.5 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | Шина та ланцюг 115 ммЗверніть увагу, акумулятор та зарядний пристрій у комплект не входять |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 300 м/хв |
- Ціна: 11 718 ₴

