
Бензопила ланцюгова Forte FGS - 125
- Немає в наявності
- Код: 83529
4 764 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Бензопила ланцюгова Forte FGS - 125 Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 2 роки Тип харчування бензин потужність Потужність 2200 Вт Об'єм двигуна 25 см3 довжина шини 30 см гальмо ланцюга Так клас інструменту побутовий вага 4 кг Штрих код:6906524835293
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина шини | 30 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 25 см3 куб.см |
| Потужність | 2200 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6906524835293 |
- Ціна: 4 764 ₴

