
Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-2500
- Немає в наявності
- Код: 83531
3 843 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-2500 Виробник Grunhelm Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип харчування бензин потужність Потужність 2000 Вт Об'єм двигуна 25 см3 довжина шини 30 см крок ланцюга 3/8 "Р Обсяг паливного бака 0, 23 кг клас інструменту побутовий вага 4 кг Штрих код:6906524835316
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина шини | 30 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Крок ланцюга | 3/8" Р |
| Об'єм двигуна | 25 см3 куб.см |
| Об'єм паливного бака | 0.23 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Штрих код | 6906524835316 |
- Ціна: 3 843 ₴

