
Бензопила ланцюгова GS62-18 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 88343
4 222 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бензопила ланцюгова GS62-18 Grunhelm Бензопила Forte GS62-18 - потужна напівпрофесійна модель. Є функція легкого старту, а також автоматичне змащення ланцюга. Максимальна кількість обертів моделі становить 8500 об / хв, потужність двигуна 3,5 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.9 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 17 м/сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина шини | 45 см |
| Клас інструменту | Напівпрофесійний |
| Комплектація | бензопила Grunhelm GS62-18 Professional, пильна шина, пильна ланцюг, ключ універсальний, захисний чохол, бачок для приготування паливної суміші, посібник з експлуатації, картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 45 см3 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л л |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Потужність | 3500 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Штрих код | 6906529883428 |
- Ціна: 4 222 ₴

