
Електропила ланцюгова Forte FES30-45P
- Немає в наявності
- Код: 77548
7 901 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Електропила ланцюгова Forte FES30-45P Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип харчування Мережа потужність 3000 Вт довжина шини 45 см Габарити 470x280x300 вага 6 кг Штрих код:6902081304517
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 470x280x300 |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина шини | 45 см |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 3000 Вт |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902081304517 |
- Ціна: 7 901 ₴

