
FORTE FGS45-18 INDUSTRY Бензопила ланцюгова
- Немає в наявності
- Код: 77655
3 843 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики FORTE FGS45-18 INDUSTRY Бензопила ланцюгова Виробник Forte Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип харчування бензин потужність Потужність 2000 Вт Об'єм двигуна 45 см3 довжина шини 45 см крок ланцюга 0,325 " Обсяг паливного бака 0,55 л характеристики ланцюга 18 "- крок 0,325" / товщина 1.5мм / 72 зубця гальмо ланцюга Так Антивібраційна система Так плавний пуск Так клас інструменту побутовий вага 5,5 кг Особливості Система Easy Start, Quick Stop Автоматична змащення ланцюга Сучасна антивібраційна система Захист від зворотного удару Паперовий повітряний фільтр Комплектація - Ланцюгова пила - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон Штрих код:6906524518103
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Виробник | Forte |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина шини | 45 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Ланцюгова пилка - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 45 см3 куб.см |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Особливості | Система Easy Start, Quick StopАвтоматична мастило ланцюгаСучасна антивібраційна системаЗахист від зворотного ударуПапірний повітряний фільтр |
| Плавний запуск | Да |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Характеристики ланцюга | 18" — крок 0,325"/товщина 1.5 мм/ 72 зубця |
| Штрих код | 6906524518103 |
- Ціна: 3 843 ₴

