
Forte FGS52-18 Industry Line Бензопила ланцюгова
- Немає в наявності
- Код: 90871
3 898 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte FGS52-18 Industry Line Бензопила ланцюгова Бензопила Forte FGS52-18 - потужна модель для домашнього використання. Є функція легкого старту, а також автоматичне змащення ланцюга. Максимальна кількість обертів моделі становить 9000 об / хв, потужність двигуна 2,5 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.6 кг |
| Виробник | Forte |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина шини | 45 см |
| Комплектація | бензопила Forte FGS52-18 Industry Line, пильна шина, пильна ланцюг, ключ універсальний, зубчастий упор, захисний чохол, бачок для приготування паливної суміші, посібник з експлуатації, картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм двигуна | 52 см3 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л л |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Плавний запуск | Да |
| Потужність | 2500 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Характеристики ланцюга | шина 18" - товщина 1,5 мм/ ланки 76 зубця |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Штрих код | 6906524518127 |
- Ціна: 3 898 ₴

