
Grunhelm GES28-45P Електропила ланцюгова
- Немає в наявності
- Код: 69055
6 631 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Grunhelm GES28-45P Електропила ланцюгова Надійна ланцюгова електрична пила побутового призначення. Завдяки своїй ергономічній конструкції, дозволяє комфортно і безпечно виконувати роботи пов'язані з розпилюванням деревини. Вона відмінно проявить себе на садовій ділянці при підрізання дерев, гілок і чагарників, а також з легкістю забезпечить вас запасами дров на зиму. Пила демонструє відмінну продуктивність. Потужність встановленого електричного двигуна становить 2800 Вт. До того ж, Вас приємно порадує поздовжнє розташування мотора, завдяки чому ви можете з комфортом працювати в будь-якому положенні, в тому числі і на висоті. Антивібраційна система знижує рівень вібрації від працюючого двигуна, забезпечуючи зручну і тривалу роботу без почуття втоми. У моделі використовується ланцюг з кроком 3/8 і 400-міліметрові шина, від відомого канадського виробника Oregon. Таке рішення дозволило забезпечити максимальну легкість і маневреність, зберігши при цьому традиційно доступну вартість. Всі рухомі елементи системи змащуються автоматично. Контейнер для масла має обсяг 200 мл і розташовується на верхній частині корпусу. З метою безпеки роботи, виробник також передбачив максимальне наявність систем безпеки, серед яких: миттєвий гальмо, щиток для захисту рук оператора та блокування від випадкового натискання. Так як техніка практично не вимагає обслуговування, все, про що вам потрібно буде потурбуватися, так це про наявність подовжувача. Особливості: Шина і ланцюг - OREGON Індикатор перевантаження SDS затиск для шини і натягу ланцюга Плавний пуск Підвищений ресурс двигуна Автоматична змащення ланцюга Розпил можливий при будь-якому розташуванні пили Ефективна антивібраційна система Висока швидкість ланцюга для легкого різання Високоякісний протиударний пластик Система миттєвої зупинки ланцюга Блокування випадкового включення Механічний гальмо
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 520х290х250 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина шини | 45 см |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Електропила Ланцюгова- шина- Ланцюг- Ключ- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 2800 Вт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Число оборотів холостого ходу | 8500 об/хв |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/с |
| Штрих код | 6902081284529 |
- Ціна: 6 631 ₴

