
Makita DUC353Z Акумуляторна ланцюгова пилка
- Немає в наявності
- Код: 75633
23 978 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Makita DUC353Z Акумуляторна ланцюгова пилка Система 36 вольт 18+18 (використання 2-х акумуляторів 18 вольт) BL - надійний і потужний безщітковий двигун, що не вимагає обслуговування і споживає менше енергії ніж щіткові аналоги Унікальна система прямого приводу дозволяє отримати максимальний коефіцієнт корисної дії XPT - Технологія наднадійного захисту від пилу та вологи Низький рівень шуму дозволяє використовувати інструмент у громадських місцях чи житлових районах. Гальмо SafetyMatic миттєво зупиняє ланцюг при зворотній віддачі Ідеально збалансована конструкція пилки для зменшення втоми оператора під час роботи Натяг ланцюга без додаткових інструментів Великий отвір масляного бака дозволяє користувачу легко перевіряти рівень олії. Індикатор розряджання акумуляторів До 43 різів сухої сосни 150 м у діаметрі або до 250 різів бруса 50х100 мм Автоматична мастила ланцюга Швидкість ланцюга до 20 метрів за секунду Вимикач із функцією запобігання випадковому натисканню та автоматичним вимкненням живлення для захисту акумуляторів під час перевантаження Ергономічна передня рукоятка та компактний корпус
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.2 кг |
| Виробник | Makita |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Немає |
| Габарити (ШхГхВ) | 443 x 215 x 235 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Довжина шини | 35 см |
| Додатково | Акумулятор - Li-Ion 18 + 18 Рівень шуму: звуковий тиск - 87,8 дБ(А)Рівень шуму: звукова потужність - 98,7 дБ(А)Рівень вібрації: пиляння - 5,3 м/сек² |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | Акумуляторна ланцюгова пилаЗахисний чохол для ланцюгаЛанцюг 350 мм шири паза 1,1 крок ланцюга 3/8Шина 350 мм шири паза 1,1 крок ланцюга 3/8Картонна коробкаІнструкція з експлуатаціїГарантійний талонЗверніть увагу, як |
| Країна походження | Японія |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л л |
| Особливості | Безщітковий мотор економно споживає енергію батареї і не вибагливий у плані техобслуговування. При зворотній віддачі ланцюга спрацьовує система миттєвого гальма, що запобігає травмуванню оператора. |
| Плавний запуск | Да |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 0-20 м/сек |
- Ціна: 23 978 ₴

