
Makita UC3551A Електропила ланцюгова
- Немає в наявності
- Код: 54456
13 873 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Makita UC3551A Електропила ланцюгова Новий ергономічний дизайн корпусу Пила відмінно збалансована і убодна в зверненні Прозоре віконце для контролю рівня масла ланцюга Автоматична змащення ланцюга Механічний гальмо вибігання ланцюга Аварійний гальмо зупиняє рух ланцюга і відключає подачу електроенергії Прорезиненная бічна і задня рукоятки Заміна та натяг ланцюга без використання допоміжного інструменту
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.1 кг |
| Виробник | Makita |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 505x200x220 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Довжина шини | 35 см |
| Додатково | Плавний пускЕлектричне гальмо двигунаАвтоматичне змащення ланцюга |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | - Шина 35 см- Пиляльний ланцюг- Захисний чохол- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Швидкість обертання ланцюга | 870 м/хв |
| Штрих код | 88381660792 |
- Ціна: 13 873 ₴

