
Makita UC4551A Електропила ланцюгова
- Немає в наявності
- Код: 57253
14 489 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Makita UC4551A Електропила ланцюгова Новий ергономічний дизайн корпусу Пила відмінно збалансована і убодна в зверненні Прозоре віконце для контролю рівня масла ланцюга Автоматична змащення ланцюга Механічний гальмо вибігання ланцюга Аварійний гальмо зупиняє рух ланцюга і відключає подачу електроенергії Прорезиненная бічна і задня рукоятки Заміна та натяг ланцюга без використання допоміжного інструменту
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.1 кг |
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 505x200x220 мм |
| Гальма ланцюга | Да |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Довжина шини | 45 см |
| Додатково | Плавний пускАвтоматичне мастило ланцюгаЕлектричний гальмо двигуна |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | - Шина 45 см- Пиляльний ланцюг- Захисний чохол- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Крок ланцюга | 2026/08/03 00:00:00 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Швидкість обертання ланцюга | 870 м/хв |
| Штрих код | 88381660853 |
- Ціна: 14 489 ₴

