
Пила електрична ланцюгова GES23-40B Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 77544
3 635 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила електрична ланцюгова GES23-40B, потужність 2,3 кВт, довжина шини 40 см, вага 5 кг
Пила електрична ланцюгова GES23-40B Grunhelm – універсальна та потужна пилка для швидкого розпилу деревини, заготівлі дров, для зрізання сучків, догляду за садом та роботи на будівельному майданчику. Компактний розмір і невелика вага дозволить використовувати цей інструмент як професіоналам, так і не таким просунутим користувачам. Антивібраційна система знижує вплив вібрації на організм.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Довжина шини | 40 см |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм оливного бака | 0.18 л л |
| Потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електропила |
| Тип живлення | Мережа |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/с |
- Ціна: 3 635 ₴

