
Пила ланцюгова акумуляторна CS-40B 2шт*4Аг АКБ Forte
- Немає в наявності
- Код: 150524
7 370 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова акумуляторна CS-40B 40см шина, 42В, 1600Вт, 2шт*4Аг АКБ, зарядний пристрій Forte
Акумуляторна ланцюгова пила призначена для розпилювання деревини та обпилювання гілок у саду. Електропила призначена для роботи за температури довкілля від -10°С до +35°С і відносної вологості повітря до 80%.
Особливість
Безщітковий двигун
Автоматичне гальмо
Автоматична подача масла
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.96 кг |
| Виробник | Forte |
| Довжина шини | 400 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 4.0 Аг |
| Комплектація | Пила, 2 батареї 4.0 А/Г, зарядний пристрій, кейс. |
| Потужність | 1600 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
- Ціна: 7 370 ₴


