
Пила ланцюгова бензинова - П-5200S БУКОВИНА
- Немає в наявності
- Код: 137651
2 544 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова бензинова - П-5200S БУКОВИНА
Особливості:
- Розбірна ведуча зірочка
- Ефективна антивібраційна система
- Захист від зворотнього удару
- Автоматичне змащення ланцюга
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Виробник | Буковина |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина шини | 45 см |
| Клас інструменту | Професійне |
| Комплектація | - Бензопила ланцюгова - 1 шина / 1 ланцюг - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість зубів | 72 |
| Об'єм двигуна | 52 см3 куб.см |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Потужність | 3500 Вт |
| Тип | Бензопила |
| Тип живлення | Бензин |
| Товщина ланцюга | 1.5 мм |
- Ціна: 2 544 ₴




