
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-10
- Немає в наявності
- Код: 83071
1 504 ₴
Акумуляторний обприскувач Grunhelm GHS-10 — сучасний, компактний і практичний. Це чудовий помічник для обробки підростаючого врожаю від шкідників або різноманітних хвороб. Представлений апарат оснащений ємним баком і телескопічною розпилювальної трубкою з регульованою довжиною. Для перекачування рідини агрегат обладнаний насосом, що функціонує від електричного двигуна. Слід зазначити, що обприскувач на повному заряді здатний безперервно пропрацювати протягом декількох годин. Для комфортного транспортування під час роботи користувачеві пропонується переносити модель на плечі.
- автоматична помпа
- телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
- три змінні сопла з ущільнювачами
- зарядний пристрій
- регулятор обертів двигуна
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
|---|---|
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Основні | |
| Об'єм бака | 10 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Вага | 5.5 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 380х200х515 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Країна походження | Китай |
| Потужність | 12 Вт |
| Робочий тиск | 2-4 бар бар |
| Тип акумулятора | Літій-іонний (Li-ion) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Штрих код | 6906524830717 |
- Ціна: 1 504 ₴

