
Grunhelm GHS-16WN Обприскувач акумуляторний 16 л
- Немає в наявності
- Код: 63741
2 978 ₴
Опис Grunhelm GHS-16WN Обприскувач акумуляторний 16 л
Ефективний обприскувач Grunhelm GHS-16WN, призначений для обробки рослин на ділянках площею 40 - 50 соток. Завдяки тому, що виріб може працювати з різними розчинами, його використання можливо відразу в декількох цілях: для поливу, поширення добрив, і хімічної обробки від шкідників і хвороб. Головна особливість обприскувача криється в його простоті використання. Завдяки наявності електричного двигуна працюючого від акумуляторної батареї (12В / 8 Ah), у користувача не виникає необхідності проводити підкачування насоса вручну. Тиск в резервуарі створюється автоматично і підтримується на незмінному рівні, до тих пір, поки резерв батареї повністю не витратиться. Одного заряду енергії досить, щоб забезпечити 3 - 4 години безупинної роботи.
Обприскувач оснащений зносостійкого розпилювальної трубкою, з нержавіючої сталі з можливістю регулювання довжини від 65 до 110 см. Наконечник штанги дозволяє регулювати потік струменя від сильного напору до дрібнодисперсного туману. Завантажувальний бак виготовлений з легкого і міцного пластику, має середній за величиною обсяг 16 літрів. Наявність індикатора рівня води, дозволяє контролювати кількість рідини, без необхідності відкривати ємність. Тиск, на яке розрахований обприскувач, становить 3 бари. Широка заливна горловина, сприяє максимально зручною завантаженні робочого матеріалу, виключаючи ймовірність пролити хімічний розчин на землю.
Також варто відзначити таку особливість як наявність спеціальної вози з колесами для зручного транспортування вироби. Користувачеві зовсім не обов'язково нести повністю заповнене обладнання на спині, адже це 16 нелегких кілограм. Просто наповніть контейнер відповідним розчином і докотилася його до робочого місця. У разі необхідності візок з колесами можна швидко від'єднати і помістити виріб на плечі.
Особливості:
- Швидкознімний акумулятор.
- Регулятор оборотів двигуна.
- Знімна візок для зручного транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Об'єм бака | 16 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 Аh |
| Акумулятор | Свинцево-кислотний |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 38х27х55 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина розпилювальної трубки | 65 - 110 см |
| Додатково | Допустима робоча температура: 35°C |
| Комплектація | - Обприскувач- Зарядний пристрій- Мірний стаканчик- Знімний візок- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність помпи | Да |
| Регулювання витрати рідини | Да |
| Робоча рідина | Розчин отрутохімікатів, вода |
| Робочий тиск | 3 бари бар |
| Спосіб перенесення | На колісній базі |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Час роботи від акумулятора | 3 - 4 рік |
| Штрих код | 6912013166168 |
- Ціна: 2 978 ₴

