
Обприскувач акумуляторний Нива ОП-16
- Немає в наявності
- Код: 107787
1 660 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний Нива ОП-16
Особливості:
- Автоматичний насос
- Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
- Регулятор обертів двигуна
- Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
| Основні | |
|---|---|
| Об'єм бака | 16 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 Аг |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Комплектація | • Обприскувач з розпилювальної трубкою • Три сьемных розпилювальних сопла • Мірний стакан • Зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна температура рідини, °C | 35 |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 12В |
| Наявність помпи | Да |
| Робочий тиск | 2 Bar бар |
| Спосіб перенесення | Ранцевий |
| Тип насоса | Діафрагмовий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
- Ціна: 1 660 ₴








