
Обприскувач акумуляторний Forte CL-18A
- Немає в наявності
- Код: -81438
1 417 ₴
Акумуляторний обприскувач Forte CL-18A допоможе швидко обробити великі площі посівів від шкідників та захворювань, а також внести добрива рівномірним шаром. Підкачування рідини відбувається автоматично завдяки наявності акумулятора, заряду якого вистачає кілька годин безперебійної роботи. Обприскувач має гнучкий шланг та телескопічну трубку, що дає великий радіус розпилення до 12 м. Тому обробка території або саду не триватиме багато часу. Широка горловина бака є зручною для приготування розчину. Дана модель має ергономічний дизайн і оснащена широкими ременями на плечах, які сприяють рівномірному розподілу ваги.
Додатково
- Насос діафрагмовий
- Автоматична помпа
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Регулятор тиску
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Основні | |
| Об'єм бака | 18 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Акумулятор | Свинцево-кислотний |
| Вага | 6.7 кг кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дальність розпилення | До 12 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Комплектація | • Обприскувач • 4 сопла насадки • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Наявність помпи | Да |
| Робочий тиск | 2 Bar бар |
| Спосіб перенесення | Ранковий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Штрих код | 2000963488226 |
- Ціна: 1 417 ₴

