
Обприскувач акумуляторний Gerrard GS-12
- Немає в наявності
- Код: 81442
1 556 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обприскувач акумуляторний Gerrard GS-12
- Насос Діафрагмовий
- Автоматична помпа
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Регулятор тиску
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Основні | |
| Об'єм бака | 12 л |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 Аг |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 380х200х515 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина розпилювальної трубки | 65-110 см |
| Комплектація | 4 сопла насадки, Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Максимальний тиск | 4 Bar |
| Матеріал вудки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність помпи | Да |
| Потужність | 12 Вт |
| Регулювання витрати рідини | Да |
| Робочий тиск | 2 Bar бар |
| Спосіб перенесення | Ранцевий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний |
| Час роботи від акумулятора | 4 години |
| Штрих код | 6912013814427 |
- Ціна: 1 556 ₴

