
Cвітильник LED круглий врізний - DL-R 9W 120х29.5 мм Grunhelm
- В наявності
- Код: 149255
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cвітильник LED круглий врізний - DL-R 9W 120х29.5 мм Grunhelm
Cвітильник LED круглий врізний - DL-R 9W 120х29.5 мм Grunhelm заощадить від 900 кВт/год. за весь строк служби лампи. Не містить ртуті, безпечна для дітей і дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Світловий потік | 720 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяця роки |
| Колір | Білий нейтральний |
| Країна походження | Китай |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Потужність | 9 Вт |
| Ресурс роботи | 15000 годин |
| Розмір | 120х29.5 мм |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Cвітильник LED круглий врізний |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
- Ціна: 84 ₴



