
Cвітильник LED квадратний врізний - DL-S 12W 145х145х29.5 мм Grunhelm
- В наявності
- Код: 149265
129 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cвітильник LED квадратний врізний - DL-S 12W 145х145х29.5 мм Grunhelm
Cвітильник LED квадратний врізний - DL-S 12W 145х145х29.5 мм Grunhelm заощадить від 900 кВт/год. за весь строк служби лампи. Не містить ртуті, безпечна для дітей і дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Світловий потік | 960 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяця роки |
| Колір | Білий нейтральний |
| Країна походження | Китай |
| Кут розсіювання | 120° ° |
| Потужність | 12 Вт |
| Ресурс роботи | 15000 годин |
| Розмір | 145х145х29.5 мм |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Cвітильник LED квадратний врізний |
| Час розігрівання | Миттєве світло |
- Ціна: 129 ₴




